A kezdetek…..

A kávé az 1550-es években bukkant fel Isztambulban, ahol két szíriai kereskedő kezdte főzni az oszmán főváros lakóinak.

Gondoljatok bele milyen jó lett volna, ha akad ott egy fényképész aki megörökíti a kezdeteket az örökkévalóságnak. 🙂

…..mert,

Amig létezik a világon kávé, semmi sem lehet annyira szörnyű.

Cassandra Clare

Címkék: , ,
Tovább a blogra »