Légy bátor……

Jó reggelt! Kávézol velem?

Van úgy, hogy át kell értékeljük eddigi életünket és bármilyen nehéz is változtatnunk kell. Változtatni magunkért….. ez mindig a legnehezebb. Meg kell tanulnunk kapni, elfogadni….. Goethe szavaival most önmagamat is bíztatom. Szóval légy bátor és merész. 

“Bármit, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá. A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.”

(Goethe)

 

Címkék: , ,
Tovább a blogra »