Ne félj…. Benkő Andrea2015. szeptember 3. csütörtökHozzászólások (0) Szép reggelt! Kávézól velem? Ne félj attól, hogy elmúlik a boldogság….. sokkal inkább félnivaló, hogy el sem kezdődik. /Hansen/ Oldal ajánlása emailben X Címzett: Feladó: Üzenet: Ajánlott bejegyzések X Karády Katalin emlékére - 2015-12-09 Szeptember 29. a kávé világnapja - 2015-09-29 ÚJ-Zéland vagy Ausztrália? - 2015-09-23 Kövess minket a FACEBOOK-on is
Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: